سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ 
سه شنبه, 25 ژوئن 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۶۲ نفر

امروز= ۲۶۱ مرتبه
تیر ماه = ۷۹۷ مرتبه
كل مشاهده= ۳۹۹۳۰۲ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۱۰۸۹ مرتبه
 
 

    نشست هم اندیشی پارک علم و فناوری با مسئولین مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی ایلام

در ابتدا دکتر سجادی فر مسئول راه انداز  پارک علم و فناوری ضمن تشکر از میزبانان این نشست به بیان مباحثی پیرامون ضرورت حمایت از مراکز رشد پرداخت و عنوان نمود که پارک علم و فناوری آمادگی کامل دارد که از مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی و واحدهای فناور در حوزه گیاهان دارویی حمایت کند و از تمام توان خود در جهت پیشرفت و توسعه گیاهان دارویی استان استفاده خواهد نمود.

در ادامه ایشان عنوان کردند که در این مسیر نباید به حداقل ها قانع باشیم و می توان با یک برنامه هدفمند در درازمدت به پیشرفت های چشمگیری در این زمینه نائل شد که برای دستیابی به این مهم هم پارک علم و فناوری و هم پتانسیل های مادی و معنوی جهاد دانشگاهی استان ایلام می تواند راهگشا باشد.

آقای مهندس مهری پور سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی نیز پس از خوش آمدگویی به حضار ، به بیان اهداف و برنامه های مرکز رشد پرداخت و به موانع و مشکلات موجود اشاره نمود. ایشان در ادامه عنوان نمود که با توجه به پتانسیل بالای گیاهان دارویی در استان امیدواریم که با همکاری پارک علم و فناوری بتوانیم پاسگوی واحدهای فناوری زیادی در زمینه گیاهان دارویی باشیم و به اهداف ترسیم شده برای مرکز رشد برسیم.

در پایان نیز دکتر سجادی فر به پاس همکاری و  همراهی مسئولین مرکز رشد گیاهان دارویی لوح های تقدیری به ایشان اهداء کردند.


  منبع: www.ilam-stp.ir   در تاريخ:  ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  ساعت: 12:18:25عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهای علمی دفعات مشاهده: 1090

لينك خبر (كد خبر= 54 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد