شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 
شنبه, 20 آوريل 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۹۱ نفر

امروز= ۹۸ مرتبه
فروردین ماه = ۴۷۴۸ مرتبه
كل مشاهده= ۳۸۹۵۰۳ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۸۸۵ مرتبه
 
 

   باهمت جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام انجام شد: برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت کسب‌ و کار در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش ایلام

باهمت جهاد دانشگاهی استان در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش کارگاه آموزشی «مدیریت کسب‌وکار» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، کارگاه آموزشی «مدیریت کسب‌ و کار» با حضور اساتید، دانشجویان، کارکنان و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری استان در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام با حضور بیش از 100 شرکت‌کننده برگزار شد.

در این کارگاه که با همکاری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری استان ایلام و مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار شد، دکتر «علی نوری» عامل توسعه خوشه فرش و گلیم نقش برجسته ایلام به تشریح مسائل مربوط به کسب‌ و کار پرداخت.

«مریم مؤمنی» معاون فناوری مرکز رشد در این کارگاه گفت: هدف اصلی این مرکز تجاری کردن دستاوردهای تحقیقاتی افراد صاحب ایده و خلاق است و مرکز رشد جهاد دانشگاهی بستر مناسبی را در استان ایجاد نموده تا نتایج این تحقیقات کاربردی شود. وی تأکید کرد: مرکز رشد جهاد دانشگاهی آماده استقبال از افراد صاحب ایده در زمینه‌های مرتبط با مرکز رشد است.

بنابراین گزارش، در پایان دکتر «سجادی فر» سرپرست پارک علم و فناوری استان ایلام شرح مختصری در مورد راه‌اندازی پارک علم و فناوری استان ایلام بیان و به سؤالات برخی از مخاطبان کارگاه آموزشی در خصوص نحوه جذب و استقرار در پارک علم و فناوری و مراکز رشد پاسخ داد.


  منبع: ایسنای ایلام   در تاريخ:  ۲۳ آذر ۱۳۹۳  ساعت: 9:26:24صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 885

لينك خبر (كد خبر= 69 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  چهار‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد