سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ 
سه شنبه, 25 ژوئن 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۱۱۰ نفر

امروز= ۳۰۸ مرتبه
تیر ماه = ۸۴۴ مرتبه
كل مشاهده= ۳۹۹۳۴۹ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۸۱۷ مرتبه
 
 

   صاحبان ایده نباید توذوقی بخورند

رئیس دانشگاه ایلام بر فعال‌تر عمل کردن مرحله‌ی مشاوره‌ی مراکز رشد تأکید کرد و گفت: نباید طوری برنامه‌‌ریزی کرد که صاحبان ایده توذوقی بخورند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، دکتر «محمد علی‌اکبری» در جلسه شورای مرکز رشد و فناوری دانشگاه ایلام، اظهار کرد: تمام بخش‌های دانشگاه باید به سمت اتاق شیشه‌ای حرکت کنند تا همه‌چیز در آن واضح و شفاف باشد و از این به بعد باید در پذیرش در مراکز رشد دقت کافی صورت بگیرد تا خروجی آن نتیجه‌بخش باشد.

وی با تأکید بر اینکه مرحله مشاوره مرکز رشد باید فعال‌تر عمل کند و فرهنگ‌سازی مراکز رشد به‌خوبی انجام گیرد، گفت: اگر ما مراکز رشد را به‌خوبی به جامعه و نخبگان معرفی کنیم و حمایت جدی از آن‌ها صورت بگیرد قطعاً اهداف این مراکز محقق و در خدمت جامعه قرار خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه ایلام ادامه داد: نباید طوری برنامه‌ریزی کرد که افراد بااستعداد توذوقی بخورند، تصریح کرد: باید در مراکز رشد طوری کار کرد که ایده‌ها و طرح‌ها جدی گرفته شوند هرچند ایرادی که بر کار مراکز رشد وارد است اینکه برخی افراد از مرکز رشد دانشگاه و پارک علم فناوری، هر دو حمایت دریافت می‌کنند که باید برطرف شود.

علی‌اکبری بر هدایت طرح‌هایی که موفق نشده‌اند، تأکید کرد و گفت: نباید حل این مشکل به تخلف منجر شود بلکه باید امور طبق قانون پیش بروند و قراردادهای بین صاحب ایده و مراکز رشد باید جمع‌بندی و تعیین تکلیف و امور حقوقی در این حوزه درست و دقیق انجام شود.

وی تأکید کرد: نباید برخورد با ایده‌ها برنده باشد بلکه باید در راستای حمایت از آن‌ها و کمک به نتیجه‌بخش بودن صورت گیرد.


  منبع: ایسنا. ایلام   در تاريخ:  ۱۹ دی ۱۳۹۴  ساعت: 1:53:59عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهای علمی دفعات مشاهده: 817

لينك خبر (كد خبر= 94 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد