دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ 
دوشنبه, 06 دسامبر 2021  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۲ نفر

امروز= ۴۱۲ مرتبه
آذر ماه = ۷۸۸۴ مرتبه
كل مشاهده= ۶۷۲۳۴۷ مرتبه
بیشترین = ۱۶۳۱ - ۲۷/۷/۱۴۰۰
صفحه جاری= ۴۷۲ مرتبه
 
 

   فراخوان بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی

جشنواره بین المللی خوارزمی و جشنواره جوان خوارزمی دو رقابت علمی فناوری در عرصه پژوهش های بنیادی، کاربردی، اختراع و نوآوری و طرح های توسعه ای هستند، که برنامه ریزی و اجرای آن همه ساله در دو فرآیند جداگانه در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایلام شکل می گیرد.

پس از اعلام فراخوان و ثبت نام الکترونیکی متقاضیان و انجام مراحل ارزیابی و داوری طرح ها، برگزیدگان هر جشنواره انتخاب و در مراسمی جداگانه با حضور مقامات عالیرتبه معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

.

جشنواره جوان خوارزمی برای رقابت دانش پژوهان و فناوران با شرط سنی کمتر از 35 سالف و جشنواره بین المللی خوارزمی برای رقابت پژوهشگران داخلی، خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور در 18 گروه تخصصی در تمام گرایش ها انجام می شوند.

.

متقاضیان شرکت در بيست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري و کلمه عبور خود را دریافت نمايند.

ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائيد.


  منبع: وزارت علوم،تحقيقات و فناوري - سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران   در تاريخ:  ۳۱ تير ۱۳۹۹  ساعت: 8:49:56صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهای علمی دفعات مشاهده: 687

لينك خبر (كد خبر= 134 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد